• Ju mirëpresim në Hongyi dyqan!

Rreth nesh

Kompania Hyrje

Një Prodhuesi prej ABS, EVA dhe PC Rastet
Zhejiang Hongyi Rastet & lëkure u themelua në vitin 1990. Ne jemi te specializuar në prodhimin e rasteve të cilat janë bërë nga ABS, EVA dhe PC me harton romani dhe cilësi të shkëlqyera për shkak të pajisjeve të prodhimit të avancuar, forcë të fuqishme teknike dhe udhëheqës koncepteve të projektimit. Përkrahur nga designers të reja dhe inspektorët strikte, ne kemi një ekip të reja të projektimit prej tetë personave për të zhvilluar të gjitha llojet e produkteve të reja vazhdimisht për kërkesat e tregut dinamik.
Eksportimin e produkteve në shumë vende
Mbështetur nga një ekip të rreptë inspektimi me më shumë se 10 kontrollorëve, cilësia e produkteve tona mund të garantohet. Kompania jonë ka mbi 600 personel dhe mbulon një sipërfaqe prej rreth 23.000 metra katrorë, duke përfshirë një ndërtesë 40.000-metra katrore. Me burime të tilla, produktet tona mund të plotësojnë kërkesat e ndryshme të klientëve tanë në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë Juglindore dhe Lindjen e Mesme.
Na kontaktoni për të filluar ndihmuese.

Informata themelore

Lloji i biznesit

Exporter   Kjo furnizuesi ka të dhëna të verifikuar nga një palë e pavarur 3  verifikuar nga TUV SUD   Shiko detajet

Prodhuesi   Kjo furnizuesi ka të dhëna të verifikuar nga një palë e pavarur 3  verifikuar nga TUV SUD   Shiko detajet

grosist

E kaluara Rajonet e eksportit

Azia

 • Hong Kong SAR
 • Japoni
 • Singapore
 • Korea e jugut

Qendrore / Amerika Jugore

 • Brazil
 • Kolumbi

Evropa Lindore

 • Republika Çeke
 • Poloni
 • Rumani
 • Federata Ruse

Mid East / Afrika

 • Afrika e Jugut

Amerika e Veriut

 • Kanadë
 • Shtetet e Bashkuara

Evropa Perëndimore

 • Francë
 • Gjermani
 • Itali
Viti Krijuar 1990
Numri i personelit të përgjithshëm 600-649
Nr i linjat e prodhimit 7
Shërbimet OEM po
Nr e R & D stafit 20 deri në 29
Nr i Inxhinierëve 10 deri në 19
Konsumatorët të mëdha

Antler

Eddas

Samsonite

Sestini

 Shitjet totale vjetore  US $ 25.000.000 për 29,999,999
 Kapitalizimi i përgjithshëm  US $ 25.000.000 për 29,999,999
 Metoda e pagesës  TT, LC
Avantazhet Konkurruese fillore  Hongyi
 Përqindja Export
95 perqind deri 99 përqind
 Fabrika Pronësia  tërësisht në pronësi
 Avantazhet Konkurruese fillore

Specifikimet blerësit Pranuar

Me përvojë R & D Departamentit

Large Line Product

ODM (Original Projektimi & Prodhim)

Kapaciteti i prodhimit

seriozitet

reputacion

Kapaciteti mujor
1,000,000 për 1,999,999 Pieces
QC Përgjegjësia
në shtëpi

WhatsApp Online Chat!